Про це пишуть на Us Weekly.

Зірка через 26 років після інциденту вперше змогла публічно розповісти те, що її непокоїть досі. Як відомо, жахіття сталося, коли Шарліз було 15 років і її сім'я мешкала у Південній Африці.

Читайте також: ЗМІ приписують Шарліз Терон роман з відомим музикантом

Батько Шарліз, який постійно пиячив, одного вечора знову прийшов додому в стані алкогольного сп’яніння і погрожував Шарліз та її матері вистрелити в них. Тож мамі актриси, Герді не залишалося нічого іншого як першою вистрелити у чоловіка, щоб захистити себе й Шарліз. Згодом, дії жінки було визнано виправданими.

Сама ж актриса ще до ефіру у шоу всім розповідала, що її батько загинув у ДТП.

Я просто зробила вигляд, що нічого цього не сталося. Я нікому не розповідала, я не хотіла комусь розповідати. Кожного разу, коли хтось запитував у мене, я казала, що мій тато помер у автокатастрофі. Хто хотів би розповідати цю історію? Ніхто не хотів би,
− зазначила акторка.

Шарліз Терон також зізналась, що багато років боролась зі спогадами, аж поки не почала терапію зі спеціалістом. За її словами, вона змирилися зі смертю батька, але не з його алкоголізмом.

"Гадаю, що на моє доросле життя найбільше вплинуло те, що в мене було повсякденне життя дитини, яка мешкає в будинку з алкоголіком і щодня прокидається, не знаючи, що на неї чекатиме. Я не знала, яким буде мій день, бо це залежало від іншої людини і від того, чи нап'ється вона чи ні", − додала Терон.


Шарліз Терон і її мама Герда

Проте актриса зараз дуже вдячна своїй мамі за ту підтримку, яку вона надавала їй усе життя.

"У мене неймовірна мати. Вона є найбільшим натхненням у моєму житті. Її філософія була такою: "Це жахливо. Підтверджую, що це жахливо. Але тепер зроби вибір: ти збираєшься потонути, чи лишитися наплаву?", − підкреслила Шарліз.

Читайте також: Шарліз Терон похизувалася стрункою фігурою на прем'єрі фільму: фото