Про це повідомляє ABC News.

Житель канадської провінції Стівен вирішив здійснити мрію своєї коханої, пролетівши з нею на повітряній кулі, а заодно ще й зробити їй пропозицію. Але романтичний політ ледь не закінчився трагедією.

Політ почався в полі недалеко від міста Едмонтон. Крім Мартіна і Пітерс, у кулі перебувало ще кілька людей. Після того, як куля почала набирати висоту, чоловік дістав обручку і запропонував коханій стати його дружиною. Петерс відразу ж погодилася.

Читайте також: Освідчення чоловіка під полярним сяйвом: опубліковано неймовірні фото

Але відразу ж на висоті близько 12 метрів куля почала стрімко втрачати висоту і врізалася в дерева. Через деякий час пілоту літального апарату вдалося приземлитися в полі.

Ми були на висоті приблизно 12 метрів над землею і раптом все стало трястися, ми почули, як ламаються гілки, і опинилися на дереві. Це сталося так швидко, що ніхто не встиг злякатися,
– розповів Мартін.

Зі всіх травм, які пара могла отримати під час аварії – лише зламаний ніготь. Чоловік заявив, що не проти покататись на апараті ще раз.

"Дивлячись на це зараз, я дійсно радий, що все так вийшло, тому що це було схоже на божевільну пригоду. Це – приголомшлива історія, з огляду на те, що я зробив їй пропозицію", – зізнався чоловік.