Матч за головний трофей з американського футболу в США славиться нестримним зацікавленням не лише серед футбольних фанів у всьому світі, а й феєричними виступами легендарних американських зірок. За свій виступ вони не отримують жодного гонорару, адже Супербоул – іміджева подія для популярних виконавців.

Читайте також: Виступ Шакіри та Дженніфер Лопес на Супербоул-2020 – відео

50-річна Джей Ло та 43-річна Шакіра запалили на сцені з гарячим номером-попурі, який об'єднав у собі їхні нові та вже культові хіти. Шакіра виконала знаменитий "танець живота", а Дженніфер Лопес – спокусливий танець на пілоні.

Хоч цим номером знаменитості дали чималий привід для обговорення, інтернет-користувачів "підкорив" кількасекундний жест Шакіри. Під час виконання хіта зірка просто перед камерою почала виконувати дивні енергійні рухи язиком. Як виявилося, такий жест називається "загрута" і позначає веселощі і радість в арабському світі. Хоч Шакіра народилася в Колумбії, проте має ліванське коріння.

Проте користувачі соціальних мереж не надто зважили на історичне походження жесту й вибухнули тисячами мемів, обгрунтовуючи витівку співачки по-своєму: "Не впевнений, що тут зробила Шакіра, але я досі в цьому", "Впевнений, що ми всі бачили, що відбувається", "Шакіра vs коза", "Мій мозок, коли бос намагається пояснити мені щось", "Якщо ти ніколи не бачив нічого, що було б смішніше, я даю тобі язик Шакіри".

Відео виступу Шакіри та Дженіфер Лопес на Супебоул 2020