У ніч на 23 вересня в Лос-Анджелесі відбулась одна з найочікуваніших подій року – церемонія нагородження преміями Еммі-2019. Захід відвідали десятки голлівудських зірок, які фігурували у списках номінантів. Не пропустили подію і їхні колеги, зокрема, Кім Кардашян та Кендалл Дженнер.

Читайте також: Переможці Еммі-2019: які серіали отримали престижні відзнаки

Красуні не просто покрасувались на червоній доріжці, але й отримали важливу роботу – представити одну з номінацій Еммі-2019. До виходу на сцену сестри Кардашян ретельно підготувались та розприділили між собою текст презентації. Однак промова дівчат обернулась невеликим курйозом. Зірки реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" (Keeping Up with the Kardashians) заявили, що знають, як досягнути успіху на телебаченні.

Наша сім'я не з чуток знає, як телебачення входить в життя реальних людей, які просто бажають бути самими собою і розповідають свої щирі і невигадані історії,
– зазначила Кім Кардашян.

Такі слова викликали гучний сміх у залі, адже всі зірки знають, як Кім та її сестри створюють сенсації на рівному місці та завдяки інтригам отримують рейтинг. Самі ж сестри Кардашян не очікували такої реакції у залі, тому поквапились піти зі сцени.