Про це пишуть на Price of Travel.

Всі туристичні маршрути наведені у виданні знаходяться в Азії.

Як зазначають автори видання, при підрахунках бюджетних напрямків враховувалася сума, яку необхідно витратити туристу на те, щоб прожити в місті один день. У витрати включили оплату хостелу, харчування три рази в день, дві поїздки на громадському транспорті, оплату одного атракціону в місті і навіть те, без чого цілком можна обійтися – три недорогих банки пива.

Перша п'ятірка цього списку:

1. Покхара, Непал

З цього міста відкривається неймовірний вид на Великий Гімалайський Хребет, що робить місто привабливим для туристів. Саме звідси беруть початок високогірні туристичні маршрути.

Для того, щоб провести день в Покхара, необхідно витратити 17 доларів.

2. Чіангмай, Таїланд

Місто вважається найдавнішим культурним центром Таїланду і тут діють кулінарні курси, які також приваблюють туристів з різних країн.

Одноденне перебування в Чіангмаї коштує 18 доларів.

3. Ханой, В'єтнам

Тут знаходиться безліч видатних історичних місць, які також занесені до пам'ятників Всесвітньої спадщини.

Перебування в Ханої протягом одного дня обійдеться туристу у 18 доларів.

4. Хошимін, В'єтнам

Хошимін досить популярний серед туристів, адже в ньому знаходиться багато цікавих музеїв – Міський музей, Музей в'єтнамської історії, Музей революції, Музей збройних сил Південно-Східної Азії, Музей жертв війни, Музей жінок Південно-Східної Азії, будинок-музей Ня Ронг.

Вартість добового перебування в Хошиміні – 18 доларів.

5. Гоа, Індія

Собор Бон-Жесус, розташований в Старому Гоа, входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є прекрасним прикладом барокової архітектури.

Одноденне перебування на Гоа обійдеться туристу у 19 доларів.

Читайте також: Топ-10 найкращих країн за версією ООН