Рекомендації Даші Ульянової опублікували на офіційній сторінці проєкту "Холостяк" в інстаграмі. Дівчина полюбляє проводити час, дивлячись кінострічки, тому з радістю розповіла прихильникам, на які роботи варто звернути увагу.

Читайте також Найцікавіші серіали липня, які варто переглянути

Підбірка серіалів від Даші Ульянової

"Беверлі Гіллз, 90210 і Район Мелроуз"

Американський телесеріал. У ньому йдеться про близнбків із сімейства Волш, які опинилися у світі "золотої" молоді в одному із районів Лос-Анджелеса – Беверлі-Гілліз.

"Беверлі Гіллз, 90210 і Район Мелроуз" – трейлер: дивіться відео онлайн

"Усі жінки – відьми"

Американський телесеріал. Основні події відбуваються в Сан-Франциско. Сестри Пайпер та Прю Галлівел живуть в будинку покійної бабусі. Одного веочра вони отримують звістку про приїзд молодшої сестри Фібі. Тоді дівчинка знаходить на горищі Книгу Темряви і вимовляє закликання, завдяки якому сестри стають відьмами, у них з'являється Сила Трьох. Пізніше сестри дізнаються, що згідно з пророцтвом вони будуть наймогутнішими добрими відьмами в історії. Тепер вони повинні боротися з чаклунами та відьмами, щоб захистити невинних людей.

"Усі жінки – відьми" – трейлер: дивіться відео онлайн

"Секс і Місто"

Американський телесеріал. У ньому розповідається про життя чотирьох подруг. ВОни різні за характером та темпераментом, але об'єднані вільними поглядами на життя, яке у них проходить у динамічній атмосфері Нью-Йорка.

"Секс і місто" – трейлер: дивіться відео онлайн

"Відчайдушні домогосподарки"

Американський телесеріал. Дії у стрічці відбуваються на Вістерія Лейн, що розташована у вигаданому містечку Феарв'ю. В серіалі розповідається про життя кількох жінок від імені їхньої померлої сусідки. Вони виявляють таємниці та злочини, що заховані у їхньому районі, займаються сімейним життям та стикаються із домашнім насильством.

"Відчайдушні домогосподарки" – трейлер: дивіться відео онлайн

"Пліткарка"

Американська телевізійна молодіжна драма. У серіалі розповідається про долю молодих людей із заможних сімей. Сюжет побудований на житті тінейджерів, які живуть в елітному районі Нью-Йорка та відвідубть привілейовану школу. Навколо них розвиваються усі дії. У стрічкі є присутні дружба, сварки, наркотики, ревнощі, страждання, кохання, зрада. Про все це глядачі дізнаються із популярного блогу таємничої "Пліткарки", яка ніколи не з'являється в кадрі, можна почути лише її голос.

"Пліткарка" – трейлер: дивіться відео онлайн

"Друзі"

Американський сітком. У ньому розповідається про життя шести друзів: Рейчел Ґрін, Моніки Ґеллер, Джої Тріббіані, Чендлера Бінґа, Роса Ґеллера та Фібі Буффе. Довкола цієї міцної компанії виникає велика кількість різноманітних історій. У них трапляються романи, вони сваряться і миряться. Проте друзі не втрачають жодної нагоди подартувати та демонструють відмінне почуття гумору.

"Друзі – трейлер: дивіться відео онлайн

"Щоденники вампіра"

Телесеріал, знятий за мотивами серіх романів "Щоденники вампіра" Лізи Джейн Сміт. Головною героїнею є 17-річна красуня Єлена Гілберт – зіркова студентка, популярна дівчина, від якої в захваті хлопці. Вона починає зустрічатися з Стефаном Сальваторе, проте й гадки не має, що він стародавній вампір, який бореться за мирне існування серед людей, оскільки не хоче бути монстром. Також у сюжеті знайомимося з його братом – сексуальним та жорстоким Деймоном, який є втіленням жорстокості та звірства. Два брати розпочинають війну за душу Єлени, її сім'ї, друзів, всього міста.

"Щоденники вампіра" – трейлер: дивіться відео онлайн