Про старт зйомок серіалу "Відьмак" стало відомо ще у 2018 році, проте втілити шалену ідею в життя вдалося до кінця 2019 року. Так, вже вчора, 20 грудня, на стрімінговому сервісі Netflix стартував перший сезон стрічки про відьмака Геральта. Однак ще до прем'єри серіал вражав високими рейтингами, що не могло не потішити творців картини, тому вони вирішили одразу ж продовжити серіал "Відьмак" на другий сезон.

Читайте також: Серіал "Відьмак": де дивитися та дата виходу всіх серій

Що цікаво, в одному з інтерв'ю авторка ідеї зізналася, що має намір зняти цілих сім сезонів серіалу! Звісно, все, що для цього потрібно – популярність стрічки. А, як ми можемо відслідковувати в мережі, як мінімум першому сезонові високий рейтинг забезпечено. Тож, хто зіграв головні ролі у серіалі "Відьмак" – читайте на LifeStyle 24.

Актори та ролі серіалу "Відьмак"

Генрі Кавілл – відьмак Геральт

36-річний англійський актор, який також відомий роллю Супермена, зіграє головного героя Геральта з Рівії – одного з останніх мисливців та монстрів.

Генрі Кавілл акторський склад
Генрі Кавілл в серіалі "Відьмак" / Instagram / @henrycavill

Фрея Аллан – Цірілла

18-річна британська актриса Фрея Аллан зіграє королеву Цінтри, Ціріллу Фіону Елен Ріаннон. Її роль також вважається однією з найголовніших у серіалі "Відьмак".

Актори і ролі
Фрея Аллан в серіалі "Відьмак" / Instagram / @witchernetflix

Аня Чалотра – Йеннефер з Венґерберґа

Чародійку Йеннефер зіграє 23-річна британська актриса. Аня Чалотра також зіграла Дженніфер Ашман у британському телешоу "Вандерлуст", після чого і зазнала популярності.

Актори і ролі
Аня Чалотра в серіалі "Відьмак" / Instagram / @witchernetflix

Джої Беті – Любисток (Лютик)

Британець Джої зіграє мандрівного барда Юліана Альфреда Панкраца або ж простіше кажучи Лютика. Він – найкращий друг Геральта і його незмінний його супутник.

Акторський склад
Джої Беті / IMDb

Міллі Брейді – Ренфрі

Роль доньки князя Крейдена Фредефалька від першого шлюбу дісталася 25-річній британські акторці Міллі Брейді. Вона відома також з фільму "Гордість, упередження і зомбі".

Актори Відьмака
Міллі Брейді / Pinterest

Майанна Берінг – Тіссая

Одну з перших випускниць чарівницької школи в Аретузи і одну з найстаріших чародійок світу зіграла Майанна Берінг.

акторський склад
Майанна Берінг / IMDb

Імон Фаррен – Кагір

Кагір – молодий лицар, нільфгардський граф, син сенешаля Келлаха еп Груффида і Мавр вар Анагід, дорученець імператора Емгир вар Емрейса.

Актори
Імон Фаррен / IMDb

Том Кентон – Філавандрель

Молодому акторові Тому Кентону дісталася роль ватажка вільних ельфів Синіх Гір. Він – ельф і радник королеви Доль Блатанна.

Акторський склад
Том Кентон / IMDb

Джоді Мей – королева Каланте

Королеву Цінтри, бабусю Цірілли зіграє 44-річна Джоді Мей.

Акторка
Джоді Мей / Strange Girl

Ларс Міккельсен – Стрегобор

Стрегобор – чародій і член ради магів.


Ларс Міккельсен / BT