Про те, що серіал "Статеве виховання" (Sex Education) продовжено на третій сезон, творці франшизи повідомили на офіційній сторінці стрічки у твіттері.

Якщо ви пропустили: Оскар-2020 розкритикували за жарт про візуальні ефекти в фільмі "Коти"

Також на ютуб-каналі компанії Netflix, яка займається зйомками серіалу, з'явився тизер-трейлер. У короткому промо-ролику з'являється директор школи у Мурдейлі Алістер Петрі. Він проводить глядачів приміщенням, де влаштували артвиставку, і розповідає про кожного героя серіалу.

Джилліан Андерсон, яка грає одну з головних ролей в серіалі "Статеве виховання", також зробила анонс нового сезону на своїй сторінці в твіттері. "Побачимося скоро. 3 сезон", – написала актриса.

Нагадаємо, комедійно-драматичний серіал "Статеве виховання" (Sex Education) розповідає про проблеми учнів середньої школи у невеликому англійському містечку Мурдейл. Події першого сезону розгортаються навколо 16-річного юнака Отіса, який переживає не найкращий період у своєму житті. Його батьки розлучилися, тому він залишився жити з матір'ю, яка працює секс-терапевтом. Він часто чує слово "секс" і розмови на "дорослі" теми у своєму домі. Тому у хлопця зародилася ідея створити у школи підпільні курси сексуального виховання.