Нагадаємо, сюжет серіалу "Папік" розповідає про пенсіонера Олександра, який хотів покінчити життя самогубством, і Лізу, яка мріяла знайти багатого чоловіка, який би утримував її і виконував всі забаганки.

Якщо ви пропустили: Серіал "Папік": 11 та 12 серії комедійної стрічки

Однак бажання мають здійснюватися з точністю навпаки, тому після знайомства з мисливицею на гроші ексактор захотів жити по-новому, а вона почала вчитися жити по-іншому.

13 серія серіалу "Папік"

Ліза відчула симпатію до тренера з фітнесу і відчула себе щасливою та наповненою. Однак стоматолог, її колишній залицяльник, раптово з'являється у її житті та знову починає залицятися до неї. А пенсіонер продовжує займатися зйомкою власного блогу, який, на диво, швидко набирає популярність. А Ліза йде слизьким шляхом – живе на два фронти, зустрічаючись з Ельдаром і Геннадієм одночасно.

Серіал "Папік": 13 серія дивитися онлайн

14 серія серіалу "Папік"

Ліза нарешті з'їжджає від пенсіонера Олександра і переїжджає до стоматолога Геннадія. Її новий залицяльник Ельдар дізнається, що його кохана збирається вийти заміж за іншого. Тепер Ліза живе в розкоші і достатку, проте це не приносить їй ніякого задоволення... А пенсіонер Олександр тим часом, надихнувшись зніманням блогу, разом з друзями знімає відеопривітання на честь дня народження директриси.

Серіал "Папік": 14 серія дивитися онлайн