Перший тизер опубліковано на офіційній сторінці серіалу від Netflix в Instagram.

Читайте також: Компанія Disney знову взялася за зйомки римейка культового мультфільму "Леді та Блудько"

Роль Єлизавети II зіграє акторка, лауреатка премії "Золотий глобус" Олівія Колман, яку показано в короткому тизері серіалу "Корона". У підписі зазначається, що прем'єра відбудеться 17 листопада 2019 року.

Чоловіка королеви Єлизавети II (Клер Фой) у перших двох сезонах виконував англійський актор Метт Сміт. Однак через хронологію сценаристи обрали нового актора на роль принца Філліпа – Тобайаса Мензіса. Сестру королеви принцесу Маргарет зіграє Хелена Бонем Картер, Маргарет Тетчер – Джилліан Андерсон, а принцесу Діану – актриса Емма Коррін.

Що відомо про серіал "Корона"?Драматичний серіал "Корона" телеканалу Netflix отримав небачений успіх після свого запуску у 2016 році. Він розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття. Бюджет першого сезону склав грандіозних 156 мільйонів доларів. На даний момент знято два сезони.

За головну роль в серіалі "Корона" Клер Фой отримала "Золотий глобус" у 2018 і премію Гільдії кіноакторів у 2017 році. Перший сезон серіалу також отримав статуетку "Золотий глобус" у 2017 в категорії "найкращий драматичний серіал".