Що відомо про "Як довго я на тебе чекала"

Серіал вперше вийшов на екран у 2019 році. Стрічка одразу ж підкорила глядачів романтичною і непростою історією кохання Жанни та Романа. Проєкт "Як довго я на тебе чекала" складався з 20 серій, які вдруге показали кіноманам. Транслює український серіал телеканал СТБ, водночас всі епізоди вже доступні і в мережі.

Дивіться також: Найкращі українські фільми усіх часів, які варто переглянути кожному

За сюжетом, Жанна та Роман знають один одного з дитинства. Їхня міцна дружба переростає в кохання. І, здавалось би, головні герої мають всі шанси побудувати бездоганну сім'ю, однак на заваді їхньому щастю стають чимало проблем.

Батько Жанни – поліцейський Валерій Соловйов – аж ніяк не в захваті від майбутнього зятя. Він відмовився давати згоду на весілля з Романом, що не зупиняє молодих людей: вони таємно вінчаються у церкві. За це Валерій Соловйов вирішує покарати молодят і придумує для цього підступний план. Він запроторює за ґрати Романа, звинувачуючи його у вбивстві власної ж коханки. Та чи витримає кохання Жанни цієї розлуки та яку ціну вона заплатила за волю Романа – глядачі дізнаються в серіалі "Як довго я на тебе чекала".

Дивіться всі серії серіалу "Як довго я на тебе чекала": відео

Акторський склад

Шалений успіх серіалу "Як довго я на тебе чекала" приніс не тільки драматичний сюжет, але й майстерна гра головних акторів. Режисер Валерій Ібрагімов запросив до проєкту російських та українських акторів.

А також: Серіали травня: якими новинками дивуватиме Голлівуд

Зокрема, головні ролі у серіалі отримали:

  • Євгенія Нохріна – Жанна
  • Дмитро Блажко – Роман
  • Олександр Мохов – Антон Якимов, батько Романа
  • Олексій Зубков – Валерій Соловйов, батько Жанни
  • Олеся Жураковська – Любов Якимова, мама Романа
  • Олена Хижна – Лідія


Якими є герої серіалу "Як довго я на тебе чекала" / Фото СТБ

Наразі невідомо, чи буде 2 сезон серіалу "Як довго я на тебе чекала". У мережі припускають, що продовження романтичної історії презентують до кінця 2020 року. Однак офіційного підтвердження цьому немає.