Історія серіалу

Після показу перших серій "Моя геніальна подруга" на Венеційському кінофестивалі у 2018 році автори проєкту вже знали, що їхня робота матиме шалений успіх. І так і сталось: після овацій критиків режисер Саверіо Костанцо презентував серіал у мережі, де на нього вже чекали тисячі кіноманів. Причиною такої популярності були сюжет "Моєї геніальної подруги" та майстерна екранізація, переконаний LifeStyle 24.

Не пропустіть: Серіали червня: 7 цікавих новинок, які вийдуть в перший місяць літа

Чималу увагу привернула й авторка книги, за якою зняли серіал. Елена Ферранте не хоче публічності, тому ніхто не знає, як виглядає загадкова літераторка. Особливу інтригу вона передала і у сюжеті "Моя геніальна подруга", адже кожен уявляє Елену як головну героїню.

Сюжет серіалу "Моя геніальна подруга 3"

У центрі подій – дівчатка Елені та Лілу, які у 1950-их навчаються у школі та мріють побороти злидні, в яких живуть. Обидві – дуже різні за характером, проте швидко знаходять спільну мову. Вони вирішують написати книгу, яка й принесе їм успіх та гроші.


Серіал "Моя геніальна подруга" / Фото HBO

Та після закінчення школи головні героїні мають зовсім різні долі. Еленині батьки знаходять кошти для її подальшого навчання, а от Ліла йде працювати та намашається налагодити особисте життя. Минає час, коли подруги знов відновлюють спілкування. А стається все після того, як Лілу приймає залицяння від наполегливого Марчелло.

У 3 сезоні Елена повернеться у Неаполь. Дівчина дізнається, що її подруга має романтичні стосунки з іншим чоловіком. Ліла все ж вирішила покинути Марчелло та вийти заміж за багатого представника родини Караччи. Світське життя, розкіш у всьому – саме такими стають будні харизматичної героїні. І зберегти у цьому свою особистість буде дуже складно.


Кадр з серіалу "Моя геніальна подруга" / Фото HBO

Очікується, що у 3 сезоні серіалу "Моя геніальна подруга" буде 8 серій. Прем'єра була запланована на квітень 2021 року.

Дивіться також: 10 неперевершених серіалів про жінок, від яких неможливо відірватись

"Глядачі та критики продовжують стежити за історією Елени та Ліли, і це дуже приємно. Ми дякуємо всій команді, яку очолює Саверіо Костанцо за видатну роботу. Не можемо дочекатись, щоб показати наступну главу життя та дружби Елени та Ліли", – зазначила в коментарі EVP віцепрезидентка HBO Франческа Орсі.

Головні актори серіалу:

  • Гая Джірачі – Лілу
  • Маргеріта Маццуко – Елена
  • Аннаріта Вітол – Іммаколата Греко
  • Лука Ґаллоне – Вітторіо Греко
  • Валентина Вакка – Нунцію Черулл

Дивіться трейлер до 2 сезону "Моя геніальна подруга": відео