Миловидне відео Сергій опублікував на своїй сторінці у Facebook. На ньому ведучий заходить у дитячу кімнату свого сина, у якому багато чорних та жовтих кульок. Він вітає свого сина, на що іменинник Дмитро дуже кумедно реагує на зйомку батька і починає танцювати популярні рухи "хлопчика з рюкзаком" Рассела Хорнінга.

Читайте також: Сергій Притула розповів, як став для свого сина "супергероєм"

10! Рости здоровий! Будь чемний і обіцяю не морочити голову горням води на старості! З днем народження, Дмитро Сергійович Притула!,
– залишив підпис під відеороликом щасливий татусь.

До слова, Сергій Притула був двічі одружений. У першому шлюбі з Юлією Андрійчук у нього народився син Дмитро, а в другому з Катериною Сопельник у нього народилась донька Соломія.

Хто такий Рассел Хорнінг ("хлопчик з рюкзаком")?Американський підліток зі штату Джорджія одного разу виклав у соціальній мережі відео, на якому виконував дивні танцювальні рухи. Але ролик одразу ж став вірусним і мільйони ровесників хлопця по всьому світу почали повторювати його рухи та викладати свої дописи у соцмережах. До поп-співачки Кеті Перрі теж потрапило відео з Расселом і в 2017 році вона запросила його на шоу Saturday Night Live, щоб станцювати на виступі її пісні "Swish Swish". Тоді хлопець досяг ще більшого успіху і одразу став Instagram-зіркою.