Сергій долучився до числа тих знаменитостей, які діляться своїми рекоментаціями щодо того, які фільми чи серіали варто подивитися, щоб добре провести час в ізоляції. Відео, у якому він оголосив улюблені стрічки та трішки розповів про них, Притула опублікував на офіційному ютуб-каналі.

Читайте також: Від Котляревського до Роулінг: Сергій Притула назвав 6 книг, які будуть цікавими для підлітків

39-річний ведучий порадив до перегляду декілька кіноробіт.

Love Story ("Історія кохання"), 1970

"Це фільм, який треба було подивитися Вайноні Райдер перш, ніж погодитися зіграти з Річардом Гіром у "Осінь у Нью-Йорку". Ось як треба грати смертельно хвору закохану дівчину. Вперше я подивися його, коли мені було десь 17 років, і відкрив у собі одну не надто приємну рису: виявляється, я можу плакати під час перегляду кіно! Love Story – це надзвичайно чуттєвий фільм про любов, яка сильніша навіть за смерть", – розповів Сергій.

"Пропала грамота", 1972

"Ця стрічка, завдяки сценаристу Івану Драчу, наповнила словниковий запас українців десятками цитат. Я переглядав її разів 20, але тільки коли мені виповнилося 30 років, я зрозумів, який таємний код зашитий у ній. Коли козаки замовили два відра горілки, у кадрі з'являється третій герой, який каже: "І бочечку пива". Знаєте, хто це сказав? Чорт! То що ж сказано і наказано наступним поколінням українців? Що пиво з горілкою – то від сатани!" – поділився Притула.

Great Balls of Fire ( "Великі вогняні кулі"), 1989

"Джеррі Лі Льюїс свого часу затикав за пасок самого Елвіса, а сам фільм – це дивовижна історія злету та падіння чувака, який у далекому 1957-му написав безсмертний хіт Great Balls of Fire. Спойлерити не буду, але фільм максимально рекомендую", – прокоментував стрічку ведучий.

Man On The Moon ("Людина на Місяці"), 1999

"Цей фільм переверне ваше уявлення про акторську майстерність Джима Керрі. У стрічці є один момент, який мене просто "порвав" і навіть подекуди впливав на мої рішення як креативного продюсера проєкту "Хто зверху?", – каже ведучий.

"Жила-была одна баба", 2011

"І тут у декого вилізли очі з орбіт: Притула рекомендує російський фільм? Так, панове, і роблю це свідомо. По-перше, він реально добре знятий. По-друге, завдяки йому ви зрозумієте, чому нам якнайшвидше треба рухатися на захід", – розповів Сергій Притула.

Що Сергій Притула радить переглянути на карантині: дивіться відео онлайн