Про це Сергій розповів в інтерв'ю рубриці "Кава з перцем" програми "Зірковий шлях".

Читайте також: Він давно знає собі ціну: Оля Цибульська про роботу Сергія Притули на Нацвідборі Євробачення

Притула загадав те, коли Ольга обирала між роботами на двох телеканалах, вона збрехала йому. Тоді Фреймут сказала колезі про те, що залишається на Новому каналі, а через три дні підписала контракт з "1+1".

Все було добре до 2013 року, коли за Ольгу Фреймут почали конкурувати відразу два канали."Новий" і " 1 + 1 ", який намагався її переманити. Я зустрівся з Олею 16 грудня, кажу: "Я розумію, там за тебе торги , але мені ти хоч можеш сказати, ти залишаєшся або йдеш?" І вона каже: "Сергію, я залишаюся. Потім мене набирає продюсер шоу і каже: "Ти в курсі, що Оля позавчора підписала контракт з "Плюсами"?". 16-го мені сказала, що залишається, а 19-го підписала контракт з "Плюсами". Я, звичайно, дуже перепрошую, але мені чесно глибоко плювати було на відносини моєї партнерки з керівництвом "Нового каналу", з бухгалтерією "Нового каналу", з ким завгодно на "Новому каналі",
– заявив Сергій.

Також телеведучий згадав, як привітав Ольгу минулого року з днем народження і надіслав їй приватне відеопривітання з сином. Згодом Фреймут опублікувала ролик на своїй сторінці в Instagram, чим розлютила шоумена.

"В минулому році я привітав Олю з днем ​​народження. Ми були в Стамбулі з сім'єю, і ми з малим записали їй відео хвилинне. Оля відео з приватного листування обрізала, виставила в Instagram, щоб всі подивилися, як Притула за нею сохне. Ну що це, це дурдом якийсь, це некрасиво. І в цьому році я вже Олю не вітав з днем ​​народження. я не знаю просто, як вона може такі речі далі використовувати. Тому, сподіваюся, у неї досить широке коло друзів, якими вона вже готова жертвувати", – додав Притула.

Інтерв'ю із Сергієм Притулою: дивіться відео