Офіційний відеоролик календаря від Love Magazine вже з’явився на Youtube, однак видання вирішило у своєму Instagram та Youtube відраховувати дні до Нового року за допомогою коротких пікантних відеороликів.

Читайте також: "Ангел" Victoria's Secret показала сексуальні форми для календаря Love Magazine: відео

2 грудня опублікували ролик з пишнотілою моделлю Ешлі Грем, 3 грудня – ролик із моделлю Емілі Ратажковскі, 4 грудня головною героїнею ролику стала модель та учасниця телевізійного реаліті-шоу "Світське життя сімейства Кардашян" Кендалл Дженнер, 5 грудня шанувальників потішила незвичайна модель Слік Вудс, 7 грудня британська співачка Ріта Ора похизувалась пікантними формами, 8 грудня у відеоролику з'явилась 18-річна американська виконавиця Медісон Бір, а 9 грудня нідерландська супермодель та "ангел" Victoria's Secret Даутцен Крус показала вправи на скакалці.

Сьогодні, 10 грудня, в Youtube опублікували нове відео, героїнею якого стала 21-річна американська модель та "ангел" Victoria's Secret Тейлор Хілл.

"Новорічний календар "Love Magazine" є безумовно пригодою. Ви показуєтеся на знімальному майданчику і ви ніколи не знаєте, що збираєтеся отримати. Щороку це вибух, але в цьому році був неймовірний сюрприз. Особисто я відчуваю, що це дає жінкам можливість бути сексуальними і бути тими, ким вони є, для самих себе, нікого більше", – цитують у ролику Тейлор.