Стаття вчених з Університету Ковентрі та Оксфордського університету опублікована у The Journals of Gerontology: Series B, пише Birmingham Mail.

Читайте також: Помилки в сексі, які можуть зруйнувати ваші стосунки

В дослідженні брали участь 73 учасники (28 чоловіків і 45 жінок) у віці від 50 до 83 років. Серед них провели опитування, під час якого вони вказали, як часто вони займалися сексом протягом останнього року.

Також експерти запитували про спосіб життя респондентів і їх стан здоров'я. Учасники пройшли тест на оцінку різних когнітивних здібностей, включаючи пам'ять, увагу і словниковий запас.

Як виявилося, люди з високим рівнем сексуальної активності демонстрували кращі результати в завданнях на вербальну швидкість. Учасники експерименту повинні були за хвилину назвати якомога більше тварин або слів, що починаються на певну букву. Вони також добре перемальовували на пам'ять складні малюнки.

Спеціалісти вважають, що подальші дослідження допоможуть зрозуміти, чи беруть участь такі сполуки, як дофамін і окситоцин, у забезпеченні зв'язку між сексуальною активністю і мозком.