Культова акторка та секс-символ усіх епох Мерилін Монро пішла з життя у віці 36 років. Відтоді минуло майже шість десятиліть, проте її смерть й досі не дає спокою експертам у розкритті таємниць. Так, приватний детектив Беккі Олдрідж запевняє, що віднайшла розгадку загадкової смерті зірки світового кінематографа. Як повідомляє видання Daily Mail, секретні документи зберігаються в стінах Каліфорнійського університету.

Читайте також: Різна Мерилін Монро: топ-7 фільмів з секс-символом усіх епох, які варто подивитися

Беккі Олдрідж відшукала коробку з документами, які належали американському психоаналітику Ральфу Грінсону. Саме він був особистим психіатром Мерилін Монро та знайшов її тіло після смерті. Серед секретних матеріалів є ті, які стосуються емоційного та фізичного стану легендарної знаменитості.

Я завжди вірила, що її вбили. Якщо ви подивитесь на всі історії, книги, свідчення і навіть докази, то немає ніяких причин, які б свідчили про смерть Мерилін Монро як можливе самогубство, а не як вбивство,
– стверджує детектив Беккі Олдрідж.


Мерилін Монро / Daily Mail

Детектив впевнена, що Ральф Грінсон причетний до смерті зірки Голлівуду. Раніше експерти висловлювали припущення, що психіатр радив пацієнтці вживати надмірну дозу снодійних препаратів. Такі рекомендації могли бути пов'язані з погрозами секс-символу оприлюднити свої інтриги з братами Кеннеді.


Мерилін Монро / Daily Mail

Беккі Олдрідж довелося подати петицію до генпрокуратури США з проханням розслідувати смерть Мерилін Монро як вбивство, поки є змога допитати двох останніх живих свідків у справі. Детективу потрібно заручитися допомогою слідчих, адже загадкова коробка з документами буде зберігатися в бібліотеці Каліфорнійського університету до 2039 року. Впродовж цього часу секретні матеріали залишатимуться недоступними для громадськості.

Нагадаємо, що за офіційною версією слідства, Мерилін Монро пішла з життя внаслідок передозування барбітуратами. А через тривалі депресії та попередні зловживання снодійним, смерть констатували як самогубство.