1. Хороший сон

Це один з ключових аспектів здоров’я людини. Якісний сон, сама Меган називає одним із головних факторів, який дозволяє зберігати феєричну форму. Між іншим Меган Фокс – мати трьох дітей.


Меган Фокс з чоловіком та дітьми

Впродовж сну організм відпочиває та набирається сил для наступного дня. Кожна клітинка нашого організму веде своє маленьке життя. Отримує поживні речовини, використовує їх для власних цілей і врешті продукує відходи. Так чи інакше, від цих відходів згодом необхідно позбутися, за що відповідає наша лімфатична система.

Хто така Меган Фокс?Американська акторка та модель. Отримала велику популярність після виконання ролі Мікаели Бейнс у фільмі "Трансформери". Окрім цього, вона знялась у фільмах "Знову ти", "Тіло Дженніфер", "Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти", "Кохання по-дорослому", "Джона Гекса" та ін. Деякі ЗМІ називають її однією із секс-символів сучасності.

Лімфатична система співпрацює із усіма органами, окрім мозку. У нашого генератора ідей є власна система очищення від міжклітинного сміття. За цей процес відповідає цереброспінальна рідина. А очищення мозку від непотребу відбувається винятково під час сну.


Мозок не співпрацює з лімфою

Не досипаючи, людина буквально забруднює орган, який керує усіма процесами у вашому організмі. Про це поки не можна говорити зі стовідсотковою впевненістю, але ті ж дослідники обережно висловлюють теорію, що недосипання і засмічення мозку, яке виникає услід за ним, є однією з причин розвитку хвороби Альцгеймера. Тож хочете бути у хорошій формі та добре почуватися, почніть із простого – спіть по 6-8 годин на добу.

2. Любов до ягід

Полуниця та чорниця у раціоні Меган є практично щоденно. У ній є вітаміни А, В, С, Е, а ще Йод, Калій, Кальцій та Фосфор. І попри те, що ягода солодка та зазвичай підходить на десерт, насправді цукру у ній менше, ніж у лимоні. Тому полуницю лікарі дозволяють навіть діабетикам.

Читайте також: Сексуальне тіло і міцне здоров'я навіть у 50 років: секрети самодисципліни Вілла Сміта

Якщо звісно немає алергії, регулярне споживання полуниці може з-поміж іншого посприяти роботі травної системи, позитивно вплинути на серце та судини і покращити стан шкіри. Більше того, дослідження проведені кілька років тому в університеті Огайо у США, показали серйозний потенціал полуниці у боротьбі із раковими клітинами.


Полуниця – основна ягода в раціоні Меган Фокс

Усе завдяки антиціанам, якими багаті практично всі ягоди. Ви звісно не зможете вилікувати страшну хворобу однією полуницею, але як частина лікування, а ще краще – профілактики, вона точно не буде зайвою. До того ж можна отримати і приємні, неочікувано, дивіденди. Полуниця – афродизіак, який має серйозне наукове підґрунтя. Вся сіль – в маленьких зернятках. Там багато біологічно активного цинку, який і впливає на статеві гормони.

Серйозною перешкодою для безперебійного отримання користі від полуниці є її сезонність. Взимку, у нас, вона не лише дорога, але й не надто смачна. Річ у тім, що ягода швидко псується, тому погано переносить транспортування. Генетики вивели сорти, які значно краще зберігаються, от тільки поєднати цю рису ще й зі звичним смаком їм поки не вдалося. У той же час всі корисні речовини притаманні ягоді, навіть з такої "несмачної полуниці" нікуди не діваються, як і з мороженої. Це, до слова, безапеляційно найкращий спосіб заготівлі ягід на зиму.


Замороження допоможе зберегти корисні речовини

Заморожування, особливо шокове, дозволяє зберегти максимум користі продуктам, суттєво випереджаючи за цим показником альтернативні і, що вже казати, більш звичні для нас способи, як, до прикладу, консервування варення.

Читайте також: Як актору Джейсону Стетхему вдається тримати себе у формі, не відмовляючись від улюблених страв

Це стосується не тільки полуниці, але й решти ягід. Зокрема і чорниць, які теж так любить Меган Фокс. У них ті ж вітаміни і навіть більше. Водночас, навіть твердження про те, що чорниця поліпшує зір – не просто рекламний трюк. Щоправда, лікувати хвороби очей ягодами, наймовірніше, не вийде, але вони дійсно здатні підсилити дію ліків, або допомогти у профілактиці захворювань. Тому, навіть не задумуючись, збагачуйте свій раціон ягодами бодай у якомусь вигляді. Це точно принесе вам користь.

3. Спорт у житті Меган

Зірка не ходить до залу і, більше того, обходиться без будь-якого додаткового спорядження. Натомість, використовує інтервальні тренування. Є дуже багато варіантів, але суть завжди одна. Треба з максимальною інтенсивністю робити якусь вправу короткий відрізок часу, згодом трохи перепочити і братися за наступну вправу.


Меган Фокс – володарка ідеальної фігури

Приблизно це виглядає так: 30 секунд присідань, відпочинок 15 секунд, згодом те саме із віджиманнями, тоді, наприклад, стрибки, після цього планка. Набір вправ може бути дуже різним, зазвичай, їх близько шести.

Читайте також: Які секрети в харчуванні допомогли Усейну Болту стати найшвидшою людиною планети

Виконавши усі, завершиться одне коло тренувань. Таких кіл можна робити від трьох до скількох завгодно залежно від вашого рівня. Відпочинок між ними трохи довший – близько хвилини. Ці тренування не відбирають багато часу і не вимагають жодного спеціального спорядження. Можливо, заняття і не замінять повноцінного походу у зал, але свою ефективність вони довели.