За що на акторку подали до суду

Знаменитий таблоїд Page Six з посиланням на інсайдерів у суді повідомив, що колишня підопічна Сари Джессіки Паркер має претензії до нарахування зарплати. За словами Хізер Голт, їй не оплачували понаднормові години з 2018 року. Саме тому жінка звернулась до Верховного суду Нью-Йорка, аби повернути свої гроші.

Читайте також: Біллі Айліш подала позов до суду на фаната

Наразі невідомо, чи зверталась Хізер Голт до акторки та про яку саме суму йде мова. Однак у документах суду вказано, що американка вимагає оплату понаднормових годин та моральну компенсацію, тому у ЗМІ підозрюють, що це може обійтись бренду Сари Джессіки Паркер у кругленьку суму.

Самі ж представники акторки дізнались про судовий позов від журналістів, тому поки не коментують скандальну справу.

Що відомо про бізнес Сари Джессіки Паркер

Голлівудська акторка Сара Джессіка Паркер заснувала взуттєвий бренд у 2014 році. Перші колекції зірки отримали шалену популярність у світі, тому бутики SJP відкрились не тільки в США, але й в Канаді, ОАЕ та Європі.

На розробці взуття Сара Джессіка Паркер не зупинилась. Вона створила бренд одягу та вина. Кожен з бізнес-проєктів є успішним та щороку приносить акторці мільйонні прибутки. Ймовірно, таку популярність спричинює поява самої зірки у рекламних кампаніях.