Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

"Вилітаю з "державного" "Борисполя" в Бухарест на українсько-румунські переговори. Найімовірніше, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україні. Що хотіли – те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: З України запустять нові авіарейси у Португалію та Ізраїль

Зі слів міністра, авіакомпанія Ryanair може розірвати договор з Україною через заяви генерального директора аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна.

Дивно, що один із найкращих юристів України не знає, що конфіденційні умови договору розголошувати заборонено, а особливо – фантазувати на їх тему, коли навіть аеропорт "Львів" підписав контракт без цих позицій,
– пояснив Омелян.

Міністр інфраструктури обурений тим, наскільки небажаним є прихід Ryanair до України.

"Безумовно, керівництву державного аеропорта міністр не указ. Як і Указ Президента про здешевшання авіаперевезень і залучення лоу-костів – не указ. Як і незручне становище для прем'єр-міністра, коли він у Лондоні запрошує інвесторів, а в державних підприємств і їх патронів своя особлива думка. Ані інтереси українців, які б завдяки дешевим цінам на квитки могли б відкрити для себе світ – не аргумент", – додав він.

Нагадаємо, в середині березня стало відомо, що європейський лоукостер Ryanair літатиме з України. Перші польоти зі Львова та Києва перевізник здійснить вже на початку осені.