Зробила вона це у програмі "Ранок з Україною". Руслана не приховує, що за 25 років шлюбу пережила з чоловіком чимало подій. Не обійшлось і без кризових ситуацій, які подружжя успішно пройшло. Тому тепер Руслана переконана: вона просто знайшла саме ту людину, з якою повинна бути, і це почуття взаємне. Відтак артистка, так як і її чоловік Олександр Ксенофонтов, дорожить шлюбом і не дозволяє скандалам зруйнувати особливі стосунки.

Дивіться також: Руслана показала "дикі танці" на гала-шоу зірок Євробачення в Амстердамі: яскраві кадри

"Ми просто знайшли одне одного і все, не можу пояснити це. Люди часто називають це фатальною любов'ю або фатальною зустріччю. У нас із Сашком було різне, іноді дуже критичні моменти. Але потім ми зрозуміли, що одне без одного не можемо", – зазначила Руслана.

Співачка додала, що особливу дату хоче відсвяткувати тільки з чоловіком. Руслана влаштує романтичну подорож з коханим, а от де зірки відпочиватимуть – наразі тримається в секреті.


Руслана з чоловіком відсвяткують 25-річчя шлюбу / Facebook / @ruslana.lyzhychko.5

Не оминула артистка питань і про новий мініальбом та кліп "Ми вітер", який вийде 5 березня 2020 року. У ролику Руслана піднялась на верхівку вітрогенератора, висотою 120 метрів. За словами артистки, нова відеоробота – це лише частина її масштабного проєкту, спрямованого на популяризацію альтернативних джерел енергії. Руслана переконує, що майбутнє людей – за чистою енергією, тому своєю музикою прагне вкотре довести це. Такої ж думки і її чоловік Олександр Ксенофонтов, який поділяє ініціативу коханої та зробив будинок енергонезалежним.

"У нас є своя акумуляційна станція, де накопичується енергія. Як у підвалі люди тримають картоплю чи закрутки, у нас там величезні контейнери, тож ми при світлі завжди. Газ взагалі не використовуємо, ми його вимкнули давно", – розповіла Руслана.

Дивіться, як Руслана знімала новий кліп "Ми вітер": відео