Напередодні фінального онлайн-шоу Євробачення-2020, що відбудеться 16 травня, Руслана сьогодні звернеться до глядачів конкурсу. Як переможниця 2004 року і як Посол Відновлюваної Енергії 2020 вона хоче закликати організаторів конкурсу звернути увагу на 100% відновлювальну енергію (Renewable Energy) на конкурсі.

Цікаво Руслана показала "дикі танці" на гала-шоу зірок Євробачення в Амстердамі: яскраві кадри

Окрім цього, під час презентації нового плану для проведення "зеленого" Євробачення відбудеться прем’єра та реліз міжнародної версії кліпу "Ми Вітер" (We Are Wind).

Моє звернення майбутньому еко-Євробаченню!!! Євробаченню, яке відбуватиметься на чистій екологічній зеленій енергії. Я закликаю Євробачення переходити на 100% Renewable Energy. Екопрограми саме зараз запускає весь світ заради збереження екології планети! Музика має соціальну місію!
– переконана Руслана.

Співачка пояснила, що вже чимало міжнародних фестивалів та масових заходів, серед яких Олімпійські ігри, які мали відбутися цьогоріч в Японії, вже перейшли на використання зеленої енергії. Тому вона прагне переконати наступне Євробачення змінити свій погляд на організацію конкурсу.

"Україна зробила своє перше шоу на чистій енергії. Тому подібне шоу в рамках Євробачення наступного року реальне! В порту Роттердама встановлений найпотужніший вітрогенератор у світі, і я обрала його в якості своєї наступної сцени. Ви побачите фрагмент того, як ми бачимо це шоу. Після прем’єри кліпу ми зробимо годинну live-розмову – як Євробачення може зробити перехід на чисту енергію", – поділилась артистка.