Своїми переживаннями Наталія Валевська поділилась на сторінці у Facebook. В першому дописі 12 червня вона розповіла, що не надто приємний огляд, але саме він визначить її майбутні кроки у материнстві.

Читайте також: Співачка Наталія Валевська наважилась на операцію, щоб завагітніти

"Сьогодні мене чекає процедура, яка визначить, чи можу я стати матір'ю, є перешкода чи ні. Процедура болюча, але мені її будуть робити під загальною анестезією. Такий у мене шлях до материнства. Тому побажайте мені успіху, щоб все успішно відбулося", – зазначила Валевська.

Але вже наступного дня, 13 червня, з'явився новий допис з фотографією співачки з лікарняного ліжка, де вона запевнила, що все добре. Судячи зі слів, можна припустити, що 38-річна Наталія зовсім скоро може завагітніти.

Господь милостивий! Спасибі всьому медичному персоналу. Рухаємося далі!
– позитивно відзначила виконавиця.

Підписники та друзі Валевської як можуть підтримують співачку та вірять, що у неї все буде добре: "Все буде добре, з Богом!", "Щасти вам!", "Нехай все відбудеться як ти бажаєш, а результат, як ти мрієш... Все буде добре!".

Хто така Наталія Валевська?Українська співачка з Хмельницького з дитинства захоплювалась музикою та брала участь в різних конкурсах та фестивалях. Співачка має багато нагарод та престижних відзнак. У 2013 році вона оскандалилась після виступів на Антимайдані під час події Революції Гідності. Наталія Валевська перебуває у шлюбі з Володимиром Пригладем.