Лілії вважаються досить витривалими квітами, які можна зберігати у вазі довгий час. Щоб швидко не зіпсуватись, потрібно знати деякі секрети. Про що йдеться – розповість 24 Канал .

Будьте пильні Є ворогами троянд: 9 рослин, які не можна садити у цих квітів

Як зробити, щоб лілії зберігалися довше

Обрізання стебел – необхідна процедура догляду за ліліями. Це важливо не просто, щоб вони виглядали красиво у вазі, а й для їхнього здоров'я. Такі зрізи зроблять життя ваших лілій довшим. Перш ніж поставити квіти у вазу, укоротіть кінці стебла під кутом 45 градусів на 1-2 сантиметри.

Вазу, в которую вы погружаете лилии, должно быть чистым чтобы не было бактерий и других загрязнений. Ибо все это портит их состояние. Поэтому перед тем, как класть туда цветы, хорошо промойте и продезинфицируйте.


Чистая ваза / Фото "Доставка цветов"

  • Обязательно нужно удалить нижние листья на стебле, даже если он невелик.
  • Рекомендуется брать отстоянную или отфильтрованную воду, чтобы в ней не было хлора. Есть действенный лайфхак: сделать раствор из 30 граммов сахара, 1 чайной ложки уксуса на 1 литр воды. Да, лилии будут храниться дольше.

Расположите вазу с лилиями в прохладном месте. Избегайте прямого солнечного света, но чтобы и не было сквозняков. Это отрицательно сказывается на здоровье лилий.

Підрізайте стебла щодня, і навіть міняйте воду. Щоб квіти довше простояли , можете додати у воду таблетку аспірину або саліцилової кислоти. У нагоді й чорне вугілля. Це знезаражує воду та вбиває будь-які бактерії.


Аспірин / Фото Ukrhealth

  • Коли ви коротите квіти, робіть це вранці . Протягом ночі лілії відпочиватимуть і будуть життєздатнішими.
  • Не ставте букет із ліліями у фруктів чи овочів. Так вони скоріше постаріють.
  • Для того, щоб освіжити букет, щодня обприскуйте їх холодною водою.