2073 рік. Планета настільки перенаселена, що влада шукає способи для насильного зменшення кількості людей. Рішенням для порятунку стає обмеження кількості дітей у сім'ї. Батьки можуть мати лише одну дитину, а решту просто заморожують – кріосон чекатиме до кращих часів, коли людство знайде вихід із ситуації. При цьому, у тогочасних батьків народжується багато близнюків. Ну дуже вже багато.

Також у кіно: "Вітряна ріка": жорстокість, в якій кожен сам за себе

У випадку головних героїнь стрічки – близнючок було аж семеро. Якраз на кожен день тижня. Дідусь назвав їх відповідним до порядковості народження днем і дозволяв виходити лише в день імені. Так дівчата росли і жили все свідоме життя, усвідомлюючи, що будь-яке відхилення від жорстких правил дідуся буде дуже дорого коштувати кожній.

"Сім сестер" — не особливо логічне кіно. Питання до стрічки з плином сюжету постійно ростуть, але не надійтесь отримати на них якусь відповідь. Хоча планета перенаселена, офіційно одна особа живе у величезній квартирі. Інші герої фільму теж не обмежені квадратними метрами. Також владу не насторожило ні перевикористання світла, ні води, ні продуктів. Погодьтесь, сім людей споживає значно більше за одну, і це складно не помітити. 2073 рік надворі, в кінці кінців. Як ви вже здогадались, майбутнє у цьому фільмі виглядає так собі. Враження, що технологічно це навіть трохи гірша ситуація, ніж наше сьогодення.

Зате актриса Нумі Рапас витягує фільм, як тільки може. Жінка гарно зіграла всі сім ролей, з різним характером, тілобудовою і повадками. На це приємно дивитись, бо цих жінок справді можна відрізнити не лише завдяки зачісці чи одягу.

Рейтинг стрічки на IMDb непоганий – 6,9. Але, збираючись в кінотеатр, врахуйте вікове обмеження – 16+. Бо тут і крові з насиллям чимало, і відверта сцена в ліжку також проскакує. Рекомендуємо дивитись тим, хто любить вигадані дивакуваті світи і закони, навіть якщо вони суперечать здоровому глузду.

Також у кіно: "На драйві": надійний хлопець і чорт за кермом