Він завжди в навушниках і всі свої рухи, так чи інакше, кладе на музику. Цей малий водить автомобілі, відколи може дотягнутись до педалі газу. Бейбі – ідеальний варіант, коли треба відірватись від копів після пограбування чи просто позбутись небажаного хвоста. Цей хлопець, як про нього кажуть, "чорт за кермом" – якщо йому не заважати виконувати роботу і не виймати навушники з вух. Бейбі навіть кладе на музику і міксує випадкові уривки фраз, які записує на свій плеєр. На всякий день і настрій у цього хлопця є різний айпод з музичною добіркою. Дивно, чи не так? В тому-то й родзинка.
Також у кіно: "Тілоохоронець кілера": як протилежні характером чоловіки стають друзями
"На драйві" виглядає як особливе кіно, хоча багато в чому іде за найбанальнішими законами. Хоча в сюжеті нічого нового, завдяки музиці вдається досягнути унікального результату – стрічка ніби будується навколо музичних треків, а не навпаки. Бейбі щось вмикає – так одразу й розвиваються події, підлаштовуючись під ритм і зміст.
Здавалось би, хто тепер хоче знімати кіно про олдскульне грабування банку? З сиренами, полісменами, мішками грошей і водієм, що чекає за рогом аби відірватись від натовпу копів. А ні, ще є такі. Британець Едгар Райт взяв доволі малий бюджет у $34 млн і перетворив у $100 мільйонів – це як мінімум. Фільм доволі реалістичний, тому особливих бойових трюків чи нереальних польотів на тачках тут немає. Проте він все одно залишає хороші враження.
Бейбі закохується у милу дівчину Дебору, яка працює офіціанткою в кафе, де колись працювала мама малюка. Їхня любов на фоні інших подій фільму виглядає не дуже переконливою чи доречною. Це щось таке занадто необгрунтоване, з першого погляду і ніби назавжди. Ех, цей юнацький максималізм. Зрештою, така юнацька любов не заважає дівчині товкти арматурою ворогів її хлопця і втікати з ним від копів світ за очі.
Дивний фільм та й годі. Але дивитись його варто. IMDb не дасть збрехати – там рейтинг стрічки сягнув балу 8,2. "На драйві" підійде для тих, хто любить рух і музику. В кінці кінців, лише постійний рух і калейдоскоп музичних композицій робить цей фільм таким особливим.
Також у кіно: "Анабель: Створення" – історія появи одержимої ляльки