Фільм саме такий, яким уявляється: команда напівголих засмаглих і підкачаних рятувальників бігає у заповільненій зйомці, розгадує якусь суперзагадку з очевидною відповіддю, травить жарти в стилі “у кого більший” і періодично штовхає банальну мораль. "Ми рятувальники, ми сім’я", "Наркотики – це погано!", "Дітей, які тонуть у воді, треба дістати із води!".

Також у кіно: "Диво-жінка": наївне дитя, вродлива дівчина та першокласний воїн у одній особі

Банальність "Рятувальників Малібу" настільки відверта, що навіть стає несподіванкою. Ех, цей незручний момент, коли ти у жодному випадку не чекаєш побачити настільки стандартний набір, бо думаєш що ніхто б не насмілився зняти схожу бісівщину у наш час. В 90-тих Памела Андерсон, звісно, була на висоті, і серіал про рятувальників багатьом подобався (навіть якщо вони не зізнавались). Але з того часу втекло чимало води і тепер грудей на екрані малувато для успішної стрічки. Це ж, вибачте, не порно.

Серед красунь-рятувальниць і качків, неймовірним пригодам яких присвячений фільм, опинився й один неідеальний, несимпатичний товстун (вгадайте, з кого в компанії найбільше знущались). Ну і він, за збігом обставин, чи не єдиний із колег розумів що фаєрвол – це не фізичний об’єкт. Тупі качки і страшні товсті програмісти? Ви там серйозно? Що може бути банальніше і нудніше? А, ну так, наш товстун ще й закоханий у одну з рятувальниць, хто б міг подумати :)

Режисер Сет Гордон не вперше знущається з товстунів. Його ви можете знати по стрічці "Впіймай товстуху, якщо зможеш", чи "Нестерпні боси". "Рятувальники Малібу" суб’єктивно гірші, але якщо вам подобаються вищезгадані фільми, то й цю комедію глянути можна. Якщо порівнювати рейтинг на IMDb, то у "босів" оцінка 6,9, тоді як у "товстунки" та "рятувальників" порівну – по 5,7.

Не все так похмуро. Посміятись на "Рятувальниках Малібу" можна. Навіть якщо жартують здебільшого тупо, моментами важко стримати ідіотську посмішку, що інстинктивно з’являється.

Все скидається на те, що сама ідея та суть рятувальників з Малібу морально застаріла і вже не працює. Але розказати б це повному залу в кінотеатрі. Принаймні, в перший вікенд прокату після обіду вільних місць на сеанси практично не було. Чим не успіх для літньої комедії, яка особливо ні що й не претендує?

Рекомендуємо глянути тим хто пам’ятає "Малібу" ще за часів Памели (а вона, до слова, у фільмі теж з’являється, і не лише вона). Якщо не дратуватись через нудний сюжет, "Рятувальники Малібу" можуть стати легким літнім кіно, на якому допустимо повністю вимкнути мозок та вбити час. Рятувальники добре працюють як таймкіллер: що змійку на телефоні зіграв, що фільм подивився.

Також у кіно: "Пірати Карибського Моря: Помста Салазара" – франшизу не рятує навіть "горобцева" тяга