2022 року через початок повномасштабної війни українські школи перейшли на дистанційне навчання. Тоді не було традиційних останніх дзвінків, прощальних шкільних вальсів. Цього року також немає пишних святкувань, кожна школа самостійно вирішує, як відзначатиме закінчення навчального року.

Дивіться також Кінець навчального року: привітання з Останнім дзвоником у картинках

Останній дзвінок у школах України має прозвучати 26 травня 2023 року, проте дату закінчення навчання кожен навчальний заклад обирає самостійно. Деякі школи встигнуть впоратися з усіма завданнями до 1 червня, а для деяких школярів навчання триватиме ще на початку літа.

Через російські терористи не всі учні можуть закінчити рідну школу. Сотні навчальних закладів зруйновано, через війну багато українських школярів зараз навчаються за кордоном. Вже другий рік свято останнього дзвоника надзвичайно сумне та трагічне для багатьох сімей України.

З Днем останнього дзвоника

Щоб підтримати ваших однокласників, друзів та колег, 24 Канал підготував добірку приємних картинок, які ви можете надіслати. Віримо, що вже наступного року відзначимо цей день під мирним небом у переможній Україні.


Останній дзвінок 2023: картинки-вітання / Фото з відкритих джерел


Останній дзвінок: вітання для вчителів та учнів / Фото з відкритих джерел


Останній дзвінок 2023: вітання в картинках / Фото з відкритих джерел


Картинки-вітання з Останнім дзвінком / Фото v2.com.ua


Вітання з Останнім дзвінком у картинках / Фото з відкритих джерел