"Пастка" сподобалась і критикам, і глядачам. З однієї сторони, це типовий трилер, побудований на підозрах, недомовках і дивних діалогах з натяками, а з іншої – творцям вдалось освіжити типові прийоми для стрічок такого жанру. Оригінальна назва фільму – Get Out. Ця стрічка стала дебютною роботою режисера Джордана Піла, який сам і сценарій написав.

Також у кіно: "Сфера": ми використовуємо соцмережі, а їх використовують проти нас?

Згідно з сюжетом (який майже весь розкривається у трейлері), біла дівчина везе свого чорношкірого хлопця знайомитись з її батьками у відлюдницький будиночок посеред лісу. При цьому хлопець трохи нервує, бо ж білі батьки коханої зовсім не в курсі про його колір шкіри. На цьому моменті в глядачах вже сіють зерно параної, яка поступово наростатиме дві третини часу фільму, аж до кульмінації, коли ми нарешті дізнаємось що ж в біса коїться із цією сімейкою.

Варто признати, що події цього фільму важко передбачити наперед. Тобто, нас готують до того, що буде щось погане, нам натякають, що щось не так, але зрозуміти – у чому саме підступ – ніяк не вдається. Мабуть, це один з найвагоміших чинників, які вплинули на схвальні відгуки від глядачів "Пастки": хоч все виглядає доволі просто і знайомо, стрічці вдається витримати інтригу і здивувати. Інша справа, що далі починається типова "рубка" і насилля, бо як же без цього. Ми весь фільм дивились на надстатичний і моментами нудний розвиток подій (спасибі параної, що не давала розслабитись), тому за останніх декілька хвилин треба терміново вбити стільки народу, щоб добратись до позначки "норма" для фільмів такого формату.

Також ближче до фіналу фільм скочується у повну фантастику, але оцінити всю абсурдність ми практично не встигаємо, бо ж на екрані якраз починає коїтись казна-що, вже немає часу вдумуватись, треба рахувати трупи. У випадку з "Пасткою" кожен персонаж, який видається фріком – ним і виявився. Нас параноять майже годину не спроста. Це швидше підготовка до того, що кожна зброя, яка виглядає зарядженою, у цьому фільмі таки вистрілить.

Дивитись "Пастку" може бути нудно. Якщо ви шукаєте динаміки – обирайте інше кіно або підтягуйтесь в зал ближче до фінальних титрів. Цей фільм важко назвати страшним, так само як і смішним (хоча автор оригінально "вписує" жарти в неочікувані моменти), але можна назвати оригінальним. Бо, маючи доволі стандартний набір для хоррора, "Пастка" залишає простір для несподіванки. Коли ти знаєш що от-от буде бійня, але не знаєш звідки чекати першого удару. Не в останню чергу завдяки інтризі рейтинг "Пастки" на IMDb – 8,1.

Також у кіно: "Форсаж 8": Домінік Торетто на темній стороні сили?