Успение Пресвятой Богородицы – конец земной жизни Марии и переход в Царство Небесное. Этот день радостен для христиан, поскольку они знают, что хоть и жизнь заканчивают на земле, но она продолжается в небесах. В праздник верующие посещают храмы и искренне молятся о защите и помощи в сложных ситуациях, пишет 24 канал.

Читайте также Успение Пресвятой Богородицы 2022: история праздника и традиции

Молитвы на Успение Пресвятой Богородицы 2022

О, Діво Маріє, Мати наша, Отець Небесний зробив Тебе Храмом та інструментом Святого Духа, щоб, прийнявши від Тебе плоть, Предвічне Слово увійшло у світ і оселилося з нами. Ти, о Мати, завжди була для нас тією провідною зіркою, яка веде до дому Отця. Як колись в Кані Галилейській Ти говорила до наших праотців, так і нині Ти звертаєшся до нас зі словами: “Зробіть все, що Він вам скаже”.

Божий Притулок грішників, будь Господньою поміччю нам, недосконалим і немічним, Своїм Небесним Покровом бережи нас від зла, яке нам постійно загрожує. Скорботним втіха, як Мати, поможи нам, коли в нас вичерпується надія і сили для доброго християнського життя. Разом з нами випроси у Сина Свого хворим зцілення та благодать здоров’я душі й тіла для всіх слабких і страждаючих.

***

Пом'якши серця наші, Свята Богородице. Нехай згорять у вогні всі напасті наші, а тіснота в душі покине серця наші. На лик твій дивимося, розділяючи твої страждання і на милосердя сподіваємося.
Прости жорстокість нашу, лише у твоїх силах її приборкати.
О, Велика Владичице, Піднеси молитви наші до Господа і замоли за нас перед Ним гріховні діяння наші. Позбав нас від смерті раптової й зла всякого. Осяй розум наш і проводите нас до визволення. Сподіваємося в надії в ім'я Царства Небесного в руках Господа, Ісуса Христа і його Пресвятого Духа. Амінь.

***

Ти, багатостраждальна Матір Божа, що перевищує по вірі й стражданням всіх, хто живе на землі. Почуй і не покинь нас у хвилини важкі, збережи нас під покровом милосердя і співчуття свого.
Лише біля тебе ми знаходимо притулок і тепле заступництво в пітьмі пекельній. Тільки ти маєш дозвіл звернутися до Сина Свого і благати Його про визволення нашому і перехід в Царство Небесне, де ми будемо оспівувати й славити Сина Твого, Батька Його і тебе, володарку світу на віки віків. Амінь.

Молитвы на Успение Пресвятой Богородицы / Фото из открытых источников

Мати Ісуса Христа! Тобі все завдячуємо, бо Ти дала нам Бога, Спасителя нашого, а через нього Ти зберегла нас від смерти й дарувала нам життя.
Пресвята Богородице, хто зуміє висловити велич твоєї материнської любови до нас? Хто ж зможе перелічити ті всі твої щедрі добродійства, якими обдаровуєш своїх дітей? Тому й моя любов до Тебе лине, бо знаю, що Ти не погордиш малим і нужденним даром любови мого серця, але приймеш його ласкаво, бо від віків ще ніхто не чув, щоб Ти когось, хто вдається до твого серця, без надії залишила.
У тій вірі прошу Тебе, наймиліша Мати й моє пристановище, будь милосердна до мене, що величаю твоє непорочне зачаття і призиваю твоє святе ім'я: Маріє! Амінь.

***

Пречиста Непорочна Діво, моя Мати Маріє, До Тебе – Матері мого Господа, Цариці світу, Заступниці, Надії та Пристановища грішників – я, найубогіший з усіх грішників, прагну звернутися в цей день.
Шану тобі складаю, велика Царице, і дякую за безліч благодатей, отриманих від тебе дотепер – за те, що мене визволила з пекла, на яке так часто заслуговував своїми гріхами.
Я люблю тебе, найдорожча Пані; обіцяю служити тобі охоче завжди, і чинити все, що у моїх силах, аби тебе полюбили інші. Покладаю на тебе усі свої надії на порятунок; прийми мене як свого слугу й оточи мене своїм покровом, адже Ти – Мати милосердя.
Діво могутня, визволи мене від спокус та даруй сили протистояти їм аж до смерти. Прошу, навчи справді любити Христа і подаруй щасливу смерть. Моя дорога Матусю, твоє серце палає любов’ю до всемогутнього Бога, допомагай мені завжди, а особливо в годину смерті. Не залишай мене, аж доки не побачиш в радості Царства Божого, де благословлятиму тебе за твою милість усю вічність. Це моя надія! Амінь.