Жінки Христини – завжди наполегливі, цілеспрямовані, сильні духом. Вони знають, чого хочуть від життя і сміливо крокують до своїх цілей. А ось що означає Христина, походження, відомі люди з цим ім'ям , а також День ангела – розповість 24 Канал .

Дивіться далі 6 жіночих та чоловічих імен польського походження, які ви могли не знати

Значення імені Христина

Ім'я Христина має релігійне походження від Ісуса Христа. Походить від грецького слова, яке перекладається як «християнка», «віддана Христу». Також може означати "що належить Христу" або "присвячена Христу". Ім'я має релігійну асоціацію та зв'язок із Христом.

Відомі люди з ім'ям Христина

Христина Соловій – відома українська співачка та автор пісень. Христина стала популярною завдяки своїй участі у відомому музичному телешоу "Голос країни", де вона пройшла у фінал 2013 року. Завдяки вокальному проекту Христина розпочала співпрацю зі Святославом Вакарчуком. Справжню славу артистці приніс хіт "Тримай", який увійшов до списку найпопулярніших українських музичних відео на YouTube, набравши понад 50 мільйонів переглядів.


Христина Соловій / Фото з інстаграму

Христина Алчевськаукраїнська педагогіня та організатор народної освіти. У 1862 році заснувала Харківську жіночу недільну школу. Викладала безкоштовно правознавство, географію, історію України, лист, математику, фізику разом із іншими 100 учителями. В 1896 побудувала для школи будинок вартістю 50 тисяч рублів. 1879 року родина Христини відкрила ще одну школу в селі Олексіївка (нині Луганська область, в якій навчання проводили українською мовою. Алчевська поширювала українську мову, народну пісню та творчість Тараса Шевченка).


Христина Алчевська / Фото Спілка письменників України

Христина Христонько – сучасна українська співачка та блогер. Раніше була вуличною музиканткою у Івано-Франківську. У 2021 році створила кавер разом із проектом The Faino на пісню румунської співачки Minelli "Rampampam". У лютому 2022 року кліп набрав понад 3 мільйони переглядів на YouTube.


Христина Христонько / Фото з інстаграму

Христина Решетник – дружина відомого українського телеведучого, диктора та шоумена Григорія Решетника. Колишня журналістка 1+1. Познайомилась із чоловіком на роботі. 2010 року одружилися. Подружжя виховує 3 дітей: Івана, Дмитра та Олександра.


Христина Решетник / Фото з інстаграму

Христина Горняк – блогерка, нотаріус. Колишня дружина відомого українського телеведучого та шоумена Володимира Остапчука. Пара побралася в 2020 році і прожила у шлюбі 2 роки. Христина активно веде свій блог у Instagram і ділиться фотографіями зі свого життя.


Христина Гірник / Фото з інстаграму нотаріуса

Коли День ангела

Христина – це ім'я, що безпосередньо пов'язане з Ісусом Христом і займає лідируючу позицію серед імен релігійного походження.

Не дивно, що року багато разів можна побачити її День ангела. Іменіні Христина відзначає 6 січня, 15 січня, 19 лютого, 13 березня, 26 березня, 31 травня, 13 червня, 24 липня, 6 серпня, 18 серпня, 27 жовтня, 15 грудня.