Перспективні молоді українські дизайнери віддадуть одяг зі своїх колекцій спеціально для #SuperFashionGirls pop-up store vol.2, який відбудеться у приміщенні ЦУМу в рамках Mercedes-Benz Kyiv Fashion Days. Дарія Шаповалова та відомі київські модниці вже вдруге підтримають цю благодійну ініціативу, надавши для pop-up store особистий одяг із колекцій відомих дизайнерів.

Читайте також: Волонтер GoCamp з Великої Британії: "Україна почала відкривати себе для Європи"

До уваги ЗМІ: 31 серпня о 13.00 на 3 поверсі ЦУМу відбудеться офіційне відкриття благодійного заходу. Деталі – за контактами, поданими нижче.

Окрім того, на Fashion Charity Store можна буде придбати ексклюзивні футболки з принтами на тему вивчення іноземних мов та волонтерства, які розробили п`ятеро молодих українських дизайнерів в рамках спільного проекту GoGlobal та Vogue UA. Усі виручені під час благодійного pop-up store кошти будуть спрямовані на підтримку мовних пришкільних таборів GoCamp.

GoCamp – це найбільший український освітньо-культурний проект, який цього літа залучив 600 іноземних волонтерів з усього світу. Волонтери працювали у школах по всій Україні, де навчали дітей основам здорового способу життя та громадянської освіти, а також власним прикладом демонстрували, як бути лідерами, мислити критично та спілкуватися зі світом без бар'єрів.

Сукні та аксесуари (прикраси, сумки, взуття) від українських дизайнерів можна буде придбати за прийнятними цінами – від однієї до трьох тисяч гривень. Одяг для Fashion Charity Store передадуть такі українські бренди, як Navro, Belinskiy, Marianna Senchina, Elena Burba, FLOW, Helissen, VVS by Victoria Slokvenko, ColorFullStudio, Monamoon, Elen Godis, Popelyushko for Yourtrend, Julia Gurskaja, Madgie та багато інших. А для мам школярів це ще й чудова можливість не лише оновити гардероб до осені, але й підтримати освітні зміни в Україні!

За перебігом благодійної ініціативи можна стежити у соцмережах за хештегами #GirlsGonnaHaveCharity, #FashionForCharity, #SuperFashionGirls.

Нагадаємо, що перший #SuperFashionGirls pop-up store відбувся у грудні минулого року. Тоді завдяки продажу суконь та аксесуарів, які надали Дарія Шаповалова та інші київські модниці, вдалось зібрати 280 тисяч гривень. Це дало змогу 1400 школярам взяти участь у GoCamp 2017.

Додаткова інформація:
Інна Тимченко – 093 883 16 53.

Для ЗМІ:
Юлія Мішина – 096 780 98 97.

Читайте також: Історія викладачки з Нью-Йорка: Навіщо я волонтерю в Україні?