Фільм "Розваги дорослих дівчат" сильно нагадує "Похмілля у Вегасі" – тільки версія із дівчатами. По сюжету все доволі банально: дівич-вечір, алкоголь, "кокс", клуби і стриптиз. От тільки з останнім у дівчат не дуже складається. Найшумніша товстунка з компанії невдало стрибає на стриптизера, після чого в нього вже розбита голова і відсутній пульс. Приїхали. Тепер треба кудись подіти труп. Бо немає тіла – немає злочину. Хтось там навіть з'їсти його пропонував.

Також у кіно: "Мумія": Том Круз і "трухляве падло"

Героїня Йохансон – політик, у якої на носі вибори і весілля. Вона ну дуже серйозна тьотка, хоча колись, в часи університету, вміла розважитись на повну. Але дівич-вечір буває один раз в житті (ну добре, у декого їх декілька), тому зануда пішла у відрив. Поки вона з подругами поглинає алкоголь і нюхає порошок, її наречений "розважається" з друзями, дегустуючи вино і вгадуючи його присмаки. Але мертвий стриптизер вносить свою лепту в цю історію і до кінця вечора вже навіть незрозуміло, чи відбудеться весілля.

Зрозуміло, на такий фільм не варто брати дітей, але на нього спокійно можна йти парі. Ця стрічка підійде не лише компанії подруг, які прийшли посміятись з жартів для жінок. "Розваги дорослих дівчат", насправді, не лише для дівчат – у залі чоловіки сміються з жартів навіть голосніше.

У комедії багато чорного гумору, і, незважаючи на наявність трупа у кадрі, вийшло доволі весело. Настрій стрічки відповідає типовій комедії, а дівчат не хочеться осуджувати. Навіть навпаки, мимоволі доводиться переживати за них. Тим більше, фінал трохи пом’яшить ситуацію, в яку вони потрапили.

"Розваги дорослих дівчат" сподобаються тим, хто волів би бачити Скарлет Йохансон не у серйозній ролі жінки із надздібностями чи "привида у броні". Актриса не нехтує можливістю знятись у легкій комедії і, безсумнівно, прикрашає стрічку та виділяє її з-поміж інших комедій без відомих зірок у кадрі.

Якщо порівнювати цей фільм із "Рятувальниками Малібу", які досі у прокаті, то краще обрати "Розваги дорослих дівчат" – він видається смішнішим і цільнішим. З жартами нижче пояса тут теж не перегинають. Але рейтинг IMDb не погоджується з нашою думкою: Скарлетт Йоханнсон проти Двейна Джонсона – рахунок 5,5:5,7.

Рекомендуємо цю комедію тим, хто любить чорний гумор і шукає серед фільмів у прокаті оптимальний варіант, щоб добре посміятись.

Також у кіно: "Чорний метелик": камерний трилер з неочікуваним фіналом