Після того, як чоловік Каньє Вест у своєму Twitter опублікував декілька постів, які нагадували потік свідомості, західні ЗМІ встигли назвати це психічним розладом. Це не сподобалося Кардашян, і вона у своєму Twitter відповіла на всі закиди ЗМІ.

Читайте також: Художники зобразили Каньє Веста кандидатом в президенти


Каньє Вест та Кім Кардашян

Особливо знаменитість зачепив діагноз, якому Каньє поставили журналісти. Мовляв, його потік свідомості був не чим іншим, як психічним розладом.

"Для ЗМІ, які намагаються демонізувати мого чоловіка, дозвольте сказати таке. Ваші коментарі про те, що Каньє не в собі, а його твіти тривожні, насправді лякають. Дуже просто повісити на нього ярлик психічно хворого лише через те, що він такий, який є, він завжди експресивний, це несправедливо", – написала Кім у Twitter.

Окрім того, Кардашян прокоментувала рішення Веста розповісти про звільнення частини його команди, яка працювала на нього тривалий час.

"Каньє припинив співпрацювати з деякими діловими партнерами, і ЗМІ знайшли причину в проблемах з його психічним здоров'ям. Хоча це було звичайним бізнес-рішенням. Тому я рада, що Каньє написав у Twitter про стан своєї компанії і всі цікаві події", – зауважила світська левиця.

Кім назвала свого чоловіка вільним мислителем і зазначила, що несправедливо називати його психічно хворим, якщо його думки відрізняються від думок інших людей.

Прокоментувала також Кардашян й привселюдне захоплення Каньє нинішнім президентом США Дональдом Трампом.

"Те, що він сказав про Трампа. Більшість людей (враховуючи мене) мають різні відчуття і думки щодо цього. Але це його думка. Я вірю у те, що люди мають право мати їхні особисті думки, навіть якщо вони дійсно відрізняються від моїх. Він ніколи не скаже, що погоджується з його політикою", – додала Кім.

Варто додати, що сама Кім виступає проти його політики Дональда Трампа.

Також Кардашян розкритикувала ЗМІ за жарти з психічним здоров'ям.

"Психічне здоров'я – це не жарти. Пресі потрібно перестати базікати всяку нісенітницю. Це низько!".