Донька Президента Дональда Трампа з легкістю може давати майстер-класи з вибору речей для офісних буднів. Адже вона щоразу демонструє витонченість та елегантність на офіційних чи світських подіях. Водночас Іванка Трамп вбирає, здавалося б, зовсім типові речі та виглядає в них розкішно.

Читайте також: Іванка Трамп засвітила стильний літній образ під час офіційної поїздки: фото

Винятком не стала зустріч з сенаторами у Білому дому. Іванка Трамп вбрала рожевий костюм з оригінальним піджаком. Одяг політик прикрасила брошкою та підібрала до його тону взуття на маленькому каблуку. Чарівний макіяж та укладка завершили стильний look Іванки Трамп.

"Приєдналась до сенаторів та високопосадовців в Центрі політики двопартійців, щоб заохотити їх до відкритого двопартійного діалогу про оплачувану відпустку. Кожна з цих дискусій – це ще один крок до розробки політики, яка надає американським сім'ям надію на підписання закону", – поділилась враженнями від зустрічі Іванка Трамп.

Наразі невідомо, чи вплинула Іванка Трамп своєю промовою на голосування сенаторів, однак виглядала вона дуже переконливо.