30-річна Ельза Госк знялася для обкладинки лютневого номера журналу Vogue Beauty Taiwan. Нові знімки знаменитої моделі з'явились на офіційній сторінці журналу в Instagram.

Читайте також: В джунглях: Пенелопа Крус знялась у розкішному фотосеті для Swarovski

Для фотосесії Ельзі довелося змінити декілька образів. Так, на обкладинці вона перетворилася в жінку з 80-х. Її волосся було красиво вкладене назад, а у вухах були круглі золотисті сережки.


Ельза Госк / Instagram / @vsactu

На другому фото автори ідеї знову захотіли побачити портрет моделі, тому на знімку Ельза Госк постала великим планом, демонструючи масивні сережки у вухах і легкий макіяж.


Ельза Госк / Instagram / @vsactu

Третє фото точно стало улюбленим знімком чоловічої частини шанувальників. Адже на ньому модель позує голою з великою змією на шиї. І на останній світлині "ангел" Victoria's Secret постала у воді з золотистою помадою на губах, з довгими сережками у вухах і з браслетом на руці.


Ельза Госк / Instagram / @vsactu


Ельза Госк / Instagram / @vsactu

До слова, у грудні 2018 Ельза Госк опублікувала невеликий спойлер з цієї зйомки на своїй особистій сторінці в Instagram. На фото вона постала зі змією, однак ніде не було вказано, що вона позувала для Vogue Beauty Taiwan.