Про це він повідомив в інтерв'ю журналу Viva.

Як відомо, учасник програми "Холостяк" Рожден Анусі не належить до тих зірок, які залюбки розповідають про сокровенне журналістам. Відтак деталі його особистого життя часто закриті від громадськості.

Читайте також: "Холостяк" Рожден Анусі зізнався, чому розірвав стосунки з відомою співачкою

"Я не можу ось так просто говорити про своє перше або останнє кохання, про найромантичніші вчинки в житті чи про ідеальне побачення. Мабуть, ті відносини, які у мене були, які я міг би назвати любов'ю – це все один суцільний гігантський кінофільм, який можна розбирати дуже довго", – пояснив Рожден Анусі.

За словами співака, для нього найголовніше у стосунках – це відданість. Окрім цього, Рожден Анусі зізнався, що своїх обраниць він обирає за запахом.

Для мене завжди дуже важливий запах. На цьому будується особисто моя хімія. Буває, дівчина дуже красива, але у тебе не викликає якихось почуттів або емоцій,
– пояснив учасник проекту.

Про ідеальне побачення чи стосунки саунд-продюсер говорив неохоче. Однак він заявив, що вже готовий до серйозних стосунків. Зізнання у кохання для нього – це особливі слова, які він би сказав, коли з людиною прожив би все життя. Тоді, на думку Рождена Анусі, вони б були правдивими.