Як інформує видання Wiwibloggs, вчора, 23 квітня, міська рада Роттердама проголосувала за те, щоб саме їхнє місто організовувало Євробачення-2021. Раніше були сумніви щодо місця проведення конкурсу, адже влада витратила близько 15 мільйонів доларів на підготовку до заходу, який був скасований цього року через світовий спалах COVID-19.

До теми Онлайн-концерт Євробачення-2020: де і коли дивитися

Європейський мовний союз до кінця квітня мав узгодити місце проведення майбутнього пісенного конкурсу. Прогнозовано, що Євробачення-2021 відбудеться в концертному залі Rotterdam Ahoy, як і планувалося раніше. Відомо, що Роттердаму доведеться витратити ще близько 6,7 мільйонів євро на повторну підготовку. Раніше точилися розмови про те, що цю колосальну суму в 195 мільйонів гривень краще спрямувати на боротьбу з бідністю в місті.

Крім того, уряд запропонував забезпечити безкоштовними квитками працівників системи охорони здоров'я. Натомість влада Роттердаму сподівається, що для місцевих підприємців проведення Євробачення-2021 стане своєрідним стимулом для економічного зростання.

Наразі нідерландським організаторам доведеться повторно узгоджувати фінансові та інші питання з Європейським мовним союзом. Прогнозують, що остаточне місце проведення Євробачення-2021 оголосять вже в травні.

Що відомо про скасування Євробачення-2020?

Про скасування міжнародного 65-го пісенного конкурсу оголосили 18 березня, коли коронавірус стрімко охоплював країни Європи. Європейський союз радіомовлення (EBU) прийняв рішення не продовжувати подію в прямому ефірі, як було заплановано раніше.

Натомість глядачам запропонували альтернативу звичному Євробаченню – онлайн-концерт Europe Shine A Light. Він відбудеться 16 травня і триватиме 2 години. Учасники від країн виступлять дистанційно з представленими раніше піснями. Організатори зважилися на такий крок, аби розважити прихильників Євробачення по всьому світу та віддати належне виконавцям, які тривалий час готувалися до виступів. Слід зауважити, що наступного року учасники будуть змушені презентувати нові конкурсні композиції, аби не порушувати багаторічні правила заходу.