Відповідне рішення оприлюднили на сайті Мінкульту. За наказом виконувачки обов'язків міністра Світлани Фоменко, Катерина Варнава більше не включена у "чорний список". Відтак акторка може знов з'явитись у проєктах "Нового каналу".

Читайте також: Зірка "Дизель-шоу" Сергій Писаренко зробив скандальну заяву про Україну та Росію: Це один народ

Що відомо про скандал щодо Катерини Варнави

Російська акторка Катерина Варнава добре відома в Україні. Гумористка до 2017 року брала участь у зйомках проєкту "Хто зверху?". Водночас вона активно виступала з Comedy Woman та поставала у шоу російських телеканалів. Після внесення Катерини Варнави до "чорного списку" Мінкульту акторці був заборонений в'їзд в Україну на 5 років. Місце ведучої тоді посіла Леся Нікітюк.

Причиною для цього стали гастролі Катерини Варнави в Криму. Виступи Comedy Woman пройшли у 2016 році, коли півострів вже був незаконно анексованим. Своїм приїздом акторка фактично підтримала агресивну політику Кремля та була потенційно небезпечною особою для нацбезпеки України.

Наприкінці лютого 2020 року представники "Нового каналу" подали документи до суду, оскаржуючи рішення СБУ та Мінкульту. Вони вимагали виключити з "чорного списку" Катерину Варнаву та визнати свої дії протиправними.