Про це повідомили в прес-службі Служби безпеки України у відповідь на інформаційний запит українського видання 112.ua.

Читайте також: Селфі з язиком бика і шампанське з туфлі: які випробування пройшла Мішель Андраде

Стосовно запитуваного вами громадянина Російської Федерації (Єгора Миколайовича Булаткіна) повідомляємо, що в лютому 2016 року СБ України ухвалено рішення щодо заборони в’їзду йому на територію України строком на 5 років,
– йдеться у джерелі.

Додамо, що найчастіше за порушення правил в'їзду на територію України забороняють в'їзд лише на три роки, у випадку Кріда – 5 років.

Нагадаємо, у березні 2016 року після концертів у Санкт-Петербурзі Єгор Крід полетів до Києва з пересадкою в Мінську, але його не пропустили.

"І ось, коли ми з командою долетіли до вас, мене без пояснення причин не пустили на територію України. Моя команда, з якою ми робимо музику – вся з України, з Києва. Вони багато розповідали мені про місто, про людей, я мріяв його подивитися, в минулий раз мені це, на жаль, не вдалося", – повідомив співак у 2016 році.

Причиною відмови в перетині кордону тоді, найімовірніше, стали заплановані концерти Кріда в окупованому Росією Криму. До слова, на півострові російський співак продовжив виступати. Його останній концерт у Криму відбувся в липні 2019 року.