Як пише російське інформагентство ТАСС, лікарі оцінюють стан Алібасова як важкий. Продюсера госпіталізували у токсикореанімацію НДІ імені Скліфосовського у Москві.

Читайте також: Вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова: все, що треба знати про трагедію

Про інцидент повідомив у вівторок, 4 червня, помічник продюсера Сергій Моцарь. "Барі Каримович випадково, думаючи, що це вода, випив зі склянки якісь хімікати, якими збиралися щось чистити", – так спершу сказав представник музиканта.

Останнім прокоментував PR-директор Барі Алібасова і групи "На-На" Вадим Горжанкін, заявивши, що Алібасов отримав максимальний ступінь опіку стравоходу, але при цьому він знаходиться в свідомості і дихає самостійно.

"Максимальний опік стравоходу – 4-го ступеня, опік шлунка – 2-го ступеня і опік дихальних шляхів... При такому діагнозі можна будувати різні прогнози. Якщо все буде добре, то одужання може зайняти місяці", – додав Горжанкін.


Барі Алібасов потрапив у реанімацію / PR-агентство "Червоне Слово"

Хто такий Барі Алібасов? 71-річний радянський і російський музикант, композитор, музичний продюсер, заслужений артист Росії. Алібасов створив групи "Інтеграл" і "На-на".