На Тижні високої моди, що традиційно відбувається у Парижі, світський оглядач Мирослава Дума опублікувала запрошення від дизайнера Уляни Сергієнко. На листівці з сердечком та іменем дизайнера був напис To my niggas in Paris, що в перекладі означає "для моїх негрів у Парижі".

Читайте також: Тиждень моди в Парижі 2018: найкращі street-style образи зірок подіумів

На такий вислів миттєво відреагувала Наомі Кемпбелл, яка побачила расистський допис. На своїй сторінці в Instagram знаменитість написала гнівне повідомлення на тлі листівки Уляни Сергієнко.

Серйозно? Навіщо таке писати та публікувати? Ви все ще збираєтеся на її шоу?
– гнівно прокоментувала повідомлення росіянки модель Наомі Кемпбелл.

Наомі Кемпбелл миттєво підтримали інші користувачі соцмережі, які долучились до бойкотування показів російського дизайнера.

Сама Уляна Сергієнко спершу не коментувала інцидент, посилаючись на зайнятість, але згодом заявила, що ніколи "не ділила людей на білих та чорних".

Читайте також: Модний глянець презентував провокативний ролик із моделями нетрадиційної орієнтації

"Один з моїх улюблених музикантів – Kanye West, і його пісня NP (Niggas in Paris, – ред.) є однією з моїх найулюбленіших. І так, іноді ми називаємо один одного словом на букву "н", коли хочемо вірити, що ми такі ж круті, як ці хлопці, які виконують її. Я глибоко вибачаюся перед усіма, кого могла образити", – додала Уляна Сергієнко.