Спершу про сепаратистські настрої 34-річної Олесі Бєсєдіної-Щекотіхоної у своєму Facebook повідомив блогер Greg Davis.

Судячи зі скріншотів, які він опублікував, сестра Анастасії Топольської робила репости з пропагандистських сторінок Кремля в одній із соцмереж. Також жінка привітала деяку Марусю з отриманням паспорта Росії.

Зауважимо, що сама наречена Лещенка під спільною фотографією описала сестру як найкращого друга дитинства та найближчого союзника.

Топольська, сестра, Лещенко

Згодом цей допис перепостила журналістка Леся Падалка. У коментарях представниця ЗМІ наголосила, що скіншоти є старими, натомість зараз родина Топольської стала обережнішою.

Наприклад, донька Топольського досі відпочиває у Криму, але Настя вже вміє це шифрувати в соцмережах. Вважаю, байка про те, що Лещенко познайомився з сестрами у Києві (одна – з Донецька, інша – з Криму), також ще виявиться байкою,
– підкреслила вона.

Також певну інформацію про родину Топольської оприлюднив та опублікував відповідні скріншоти відомий журналіст Андрій Дзиндзя.

Анастасія Топольська любить Україну, ходить у вишиванці,тому живе на території України! Аот родина Насті, не любить Україну, тому вони носять колорадські стрічки,постять символи терористів ДНР,радіють паспорту окупанта,проживають на окупованій території та в Росії – у Донецьку,Ростові, Ялті, Алушті, Москві,
– зазначив він.

Крім того,журналіст опублікував погрози на його адресу з боку Топольської. Діджейка звинуватила його у цькуванні та зазначила, що її родини вже давно немає на окупованій території.

Читайте також: Слабодухі ушльопки, – кохана Лещенка прокоментувала реакцію на катастрофу Ту-154

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Сергій Лещенко заручився з Анастасією Топольською у Римі.