Роботи, які виконують прості повсякденні завдання і значно спрощують життя, – головна тенденція на цьогорічній виставці електроніки.


Не думаю, що роботи перетворяться на гуманоїдів, які замінять людей. Це може бути перспективою лише далекого майбутнього. А наразі головне, аби робот виконував певне просте завдання швидко і значно ефективніше за людину,
– зауважила співзасновниця компанії iRobot Гелен Ґрейнер.

Також розробники відкрили нові можливості для любителів селфі. На виставці представили спеціальний дрон, який дозволяє фотографувати себе у різних ракурсах і ситуаціях.

Ця камера – персональний фотограф. Вона автоматично фокусується на своєму власникові. Часто, коли ми фотографуємо своїх рідних чи друзів, ми випадаємо з кадру. Тепер цього не буде,
– підкреслив засновник і гендиректор Zero Robotics CEO Менгкі Ванг.

В Лас-Вегасі представили низку розробок для меломанів та музикантів. Наприклад, смарт-навушники самі створюють ідеальний плей-лист для свого власника. А музичні рукавиці допоможуть ді-джеям керувати музичними ефектами. Більше того, на виставці представили скрипку надруковану на 3D-принтері. У неї дещо незвичний зовнішній вигляд, але відмінний звук.

Читайте також: У Китаї презентували мрію всіх рибалок