Знаменита американська акторка та продюсерка виховує трьох дітей 20-річну Аву, 16-річного Дікона і 7-річного Теннесі. Різ Візерспун не тримає особисте в секреті, тому стрічка її інстаграму досить часто поповнюється чуттєвими родинними фото.

Читайте також: Різ Візерспун показала, як провела День закоханих: дотепний жарт зірки

Після насиченого світськими вечірками сезону престижних кінопремій та численних зйомок, зірка нарешті вирішила присвятити час сім'ї. Разом з донькою вона насолоджується катанням на лижах серед засніжених гірських схилів. Про це акторка повідомила в соціальних мережах, розмістивши селфі з Авою.

Цей кадр підірвав мережу, адже на фото вони схожі як дві краплі води – обидві білявки з великими блакитними очима. Від зворушливих коментарів не втрималися навіть зіркові колеги Різ Візерспун. Вони всі в один голос запевнили, що такий тандем більше схожий на близнючок, аніж на багатодітну маму та дорослу доньку. Інші ж взагалі зізналися, що акторка з Авою більше нагадують підлітків.

Як відомо, Ава – первісток акторки. Різ Візерспун народила дівчинку, коли була у шлюбі з Раяном Філіпом. Окрім цього, подружжя виховувало сина Дікона. А з другим чоловіком агентом з пошуку талантів Джимом Тотом вона народила сина Теннесі.