За сучасних обставин родина акторки Різ Візерспун об'єдналася під спільним дахом, дотримуючись умов карантину. Так, знаменита матуся зізналася, що ізоляція стала викликом не лише для неї, а й для її дітей, які вимушено повернулися під батьківське крило.

Читайте також Різ Візерспун замилувала мережу сімейним фото з дітьми

Деталями карантинного режиму вона поділилася з Майлі Сайрус в її інстаграм-шоу Bright Minded. Різ Візерспун виховує трьох дітей – 20-річну Аву, 16-річного Дікона та 7-річного Теннесс, які зараз перебувають з батьками під спільним дахом в маєтку в Лос-Анджелесі. Акторка зауважила, що для найстаршої доньки час ізоляції – втрата незалежності після самостійного життя під час навчання в Стенфордському університеті.

"Вона жила власним життям. Я багато думаю про людей, які повертаються додому з коледжу – це час, коли ви намагаєтеся індивідуалізуватися. Насправді варто відійти від ідей своїх батьків та їхнього ритму життя і будувати власне", – розповіла Різ Візерспун.

Зірка наголосила, що у їхньому домі кожен з дітей і батьків має власний простір, що дозвляє їм мирно співіснувати під одним дахом. Різ Візерспун та її чоловік Джим Тот працюють віддалено з дому, а діти щодня навчаються дистанційно: "У кожного є кімната зі знаком конфіденційності, тому коли він ввімкнений і ви в навушниках, вас не можна чіпати. У нас є настанови для нашої родини, тому ми поважаємо простір одне одного".

Нагадаємо, що близько тижня тому голлівудська акторка відзначила своє 44-річчя в умовах карантину. Різ Візерспун організувала сімейний відпочинок на природі з дітьми та чоловіком. Вона запевнила, що це свято стало одним з найкращих днів народжень у її житті.