Про це повідомляють на The Hollywood Reporter.

Зйомками нової кінострічки займеться студія Paramount Pictures, а сценарій для фільму напише Пітер Крейг, який працював над фільмами "Голодні ігри".

Читайте також: У мережі опублікували перше фото зі зйомок заключного сезону "Гри престолів"

Також у виданні повідомляють, що в другій частині глядачі дізнаються історію Луція, якого Максимус врятував у першій частині фільму. Про акторів, які виконаються головні ролі, а також про прем’єру стрічки творці фільму наразі нічого не повідомляють.

Чим відомий фільм "Гладіатор"?Знаменита британсько-американська стрічка "Гладіатор" Рідлі Скота вийшла на світові екрани у 2000 році і відтоді увійшла в низку легендарних фільмів кінематографу. Художня кінокартина на історичну тематику виграла 5 премій "Оскар" в різних номінаціях.

Сюжет фільму, який не має жодного реального історичного підґрунтя, розповідає про римського полководця Максимуса у 180 році н.е. В його душі жевріє дух помсти через імператора Коммодома, з яким він сходиться у смертельному двобої в образі гладіатора на арені цирку. Головну роль виконав знаменитий новозеландський актор Рассел Кроу, який у 2000 році і отримав статуетку "Оскара" за найкращу чоловічу роль.