Світову славу Ріанні принесла саме музика, проте впродовж останніх трьох років співачка поставила свою сценічну кар'єру на паузу та вирішила приділити увагу розбудові б'юті-індустрії. Вона часто позує для кампейнів особистого косметичного бренду Fenty Beauty. Нова реклама не стала винятком.

Читайте також Розі Гантінгтон-Вайтлі – 33: найспекотніші фото супермоделі

Ріанна самостійно презентувала б'юті-новинки – кремові рум'яна і бронзер. Проте вся увага прихильників була прикута не до макіяжу зірки, а до її звабливого тіла. Для зйомки вона обрала лаконічну сукню кремового кольору, яка б елегантно доповнювала її зовнішність. Проте з такими формами не може зрівнятися жодна косметична новинка.

Співачка позувала у шовковому вбранні без брительок, яке спокусливо прилягало до її фігури. Сукня дозволила Ріанні засвітити татуювання під правою рукою, тендітні вигини талії та пишні сідниці. Проте головним акцентом все ж стало саме декольте зірки, яке вона ледь втримала через глибокий виріз. Слід зазначити, що знаменитість не забула й про численні прикраси – золоті браслети, сережки, ланцюжки та персні. Гаряча брюнетка вклала волосся легкими локонами.


Ріанна позувала у сексуальній шовковій сукні / Instagram / @badgalriri


Ріанна позувала у сексуальній шовковій сукні / Instagram / @badgalriri