Нещодавно Ріанна відсвяткувала своє 31-річчя, а день після дня народження засвітилася на баскетбольній грі. Однак, найцікавішим в її присутності на матчі було те, що компанію їй склав бізнесмен із Саудівської Аравії Хассан Джаміль.

Читайте також: В неоновому вбранні: співачка Ріанна відсвяткувала день народження – фото

Чоловік тривалий час зустрічався із барбадоською виконавицею, однак в 2018 році вони вирішили розійтися. На матчі, участь в якому брала команда "Лос-Анджелес Лейкерс" вони з'явилися разом. Під час гри співачка стояла на трибунах, емоційно вболіваючи за улюблену команду, а її екс-бойфренд сидів поруч з нею.


Ріанна на баскетбольному матчі / Instagram / @rihannakillah


Ріанна на баскетбольному матчі / Instagram / @rihannakillah


Ріанна на баскетбольному матчі / Instagram / @soles4you_

Що відомо про стосунки Ріанни і Хассана Джаміля?Чутки про роман барбадоської R&B-співачки і Хассана Джаміля з'явилися влітку 2017 року. Тоді мережу підірвали фотографії Ріанни і саудівського мільярдера під час поцілунків на Ібіці. Згодом папараці підловили співачку з кільцем на безіменному пальці лівої руки, що спровокувало чутки про її заручини з мільярдером. У червні 2018 року стало відомо, що пара розійшлась, однак у серпні папараці їх підловили на черговій гучній сварці. А в грудні 2018 року пару знову підловили папараці під час виходу з ресторану в Малібу.